Warp Gate

Twoja brama do WH40k


#1 2008-11-26 17:46:44

Amdor

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 39
Punktów :   

Recenzje sklepów

Jako, że przydało by się stworzyć w gazecie kącik z recenzjami sklepów, a sam nie jestem w stanie ocenić tych poza stolicą, umieszczam kryteria oceny, na razie próbne, proszę was o ustosunkowanie się do nich.

Kryteria:

1)Oferta Sklepu (czy znajdują się w nim wszystkie rzeczy, jak często są uzupełniane, jak szybko się pojawiają nowości, pre-order)
2)Stoły (Ile stołów, czy darmowo, jakie rozmiary, ilość terenów)
3)Ceny (miejscowe/WWW, promocje, karty zniżkowe)
4)Modelarka/malowanie (czy sklep ma wydzielone miejsce do malowania/modelowana, ilość stanowisk, dostępny sprzęt/farby/pędzle, oświetlenie)
5)Czy sklep posiada internetowy odpowiednik (czy sam sklep internetowy, czy jest źródło newsów)
6)Eventy (różne promocje okolicznościowe, konkursy)
Procentowy udział poszczególnych ocen: 20% 20% 20% 15% 15% 10%

całość oceniana w skali 1-5 gdzie 1 oznacza klape, braki itp, a 5 ideał

Dodatkowo ostateczna ocena może być zmieniona o 0,5 w dół lub górę wedle subiektywnej oceny recenzenta

Tak więc jeśli sklep x ma np więksozść oferty GW, oraz częste uzupełnienia (4), 2 stoły tylko dla klientów (2) ceny minimalnie wyższe od średnich w necie i bez kart zniżkowych i promocji (3), super stanowiska modelarskie ze wszystkim co potrzeba (5) nie posiada strony internetowej (1) za to czesto organizuje różne promocje okolicznościowe, oraz konkursy (5) to ostateczna ocena = 3,2 a po uwzględnieniu miłej obsługi i atmosfery (przykładowo) 3,7

Co do nazwy, to myślę, że pasowało by coś w stylu Gaming Corner, ale dawajcie swoje pomysły.

Offline

 

#2 2008-11-26 22:36:36

bartekq

Red. Nacz.

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 54
Punktów :   

Re: Recenzje sklepów

Hmm, Amdor, czy robilibyśmy to w sposób cykliczny (tzn. po jednym, dwa sklepiki/nr) czy jednorazowo (raczej nierealne). Jeżeli pierwsza opcja to jak najbardziej mi się podoba. Podpiąć się da pod końcowy freestyle z taką nazwą jak napisałeś.

Pozdrawiam!


EDIT

Właśnie zauważyłem post, w którym napisałeś o 2/nr. :-)

Ostatnio edytowany przez bartekq (2008-11-26 22:37:31)

Offline

 

#3 2008-11-26 23:42:16

Amdor

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 39
Punktów :   

Re: Recenzje sklepów

jutro sie biore za pisanie, daj mi tydzień i będzie gotowe. Może by wtrącić wywiad z właścicielem Starego Świata w stylu, "co kierowało tobą, że założyłeś sklep?" dawajcie pytania ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rosiakforum.pun.pl www.elite-xworld.pun.pl www.lek.pun.pl www.mototeam.pun.pl www.x-man.pun.pl