Warp Gate

Twoja brama do WH40k


#1 2008-11-30 20:14:52

bartekq

Red. Nacz.

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 54
Punktów :   

Termin z artami

Termin nadsyłania TYTUŁÓW PRAC I ICH KRÓTKIEGO OMÓWIENIA (NIE CAŁYCH ARTYKUŁÓW!) to 5 grudnia. Mam nadzieję, że para z was nie uszła :-) Ja 5 grudnia wrzucę już gotowe artykuły, natomiast Wy macie wrzucić tytuły artów, które napiszecie.


Termin nadsyłania gotowych prac to koniec grudnia.

Pozdrawiam!

Offline

 

#2 2008-12-05 20:00:16

Amdor

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 39
Punktów :   

Re: Termin z artami

Robię końcową obróbkę połowy artykułu. Do 23:59 chyba sie wyrobie ;]

Offline

 

#3 2008-12-05 21:51:33

Aramil

Redaktor

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 18
Punktów :   

Re: Termin z artami

Tyle, że to jest termin nadsyłania tytułów artów, a niekoniecznie całości

Ja ze swojej strony wrzucę opowiadanie o tyranidach (raczej niekonwencjonalne, ale to już przeczytacie w zinie ;P ) Do końca grudnia na pewno skończe

Offline

 

#4 2008-12-06 01:53:50

bartekq

Red. Nacz.

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 54
Punktów :   

Re: Termin z artami

Witam! Dopiero do domu wróciłem. Siłą rzeczy nie za bardzo jak miałem wrzucić cokolwiek bo na wycieczce byłem. Dzisiaj już bankowo coś będzie. Nie wiecie jak z resztą? Pozdrawiam!

Offline

 

#5 2008-12-06 09:34:34

kamilekkam

Redaktor

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 11
Punktów :   

Re: Termin z artami

Ja się nie wyrobiłem na wczoraj, ale dam artykuł jak tylko będę mógł. Po prostu bez zdjęć jest trudniej tak na sucho pisać, a jak dotąd nie było okazji żeby je zrobić. Od razu powiem, że w tym tygodniu też się pewnie nie wyrobię.

Offline

 

#6 2008-12-06 10:09:17

bartekq

Red. Nacz.

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 54
Punktów :   

Re: Termin z artami

Blaaaah; chodziło mi tylko o tytuły artów :-P Nie trzeba mi na razie całych.

Nie wiecie jak reszta?

Offline

 

#7 2008-12-06 20:18:32

Amdor

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 39
Punktów :   

Re: Termin z artami

nie, ale ja mam już część gotową:

Spoiler:

Gaming Corner
Od autora: Witajcie w Gaming Corner – dziale poświęconym sklepom modelarskim. Będą tu opisywane centra hobbistyczne z całej Polski, tak by ułatwić nowym graczom wejście w hobby. Tak więc zapraszam do lektury.

Sklep „Stary Świat”
Stary Świat to najnowszy z Warszawskich sklepów hobbistycznych – na rynku jest od ponad roku. Mieści się w pobliżu przystanku metra przy ulicy Wilanowskiej. W pobliżu znajduje się piekarnia, oraz sklep spożywczy.
Sam sklep jest dobrze zaopatrzony – na półkach znajdziemy wszystko z oferty Gamet Workshop, a w przypadku narzędzi i akcesoriów, także artykuły innych firm. Oprócz samych gier bitewnych w Starym Świecie można zaopatrzyć się w różnego rodzaju gry planszowe (jednak z uwagi na znaczną ilość tytułów, warto uprzednio zadzwonić i zamówić konkretną grę). Co ważne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze światem gier bitewnych, znajdują się tam dwa stoły do gier zapoznawczych, których z chęcią udzielą pracownicy.
Bardziej zaawansowanym graczom powinien ucieszyć fakt, że znajdują się tam cztery stoły, a baza terenowa wystarcza na zastawienie każdego z nich – oczywiście dostęp do stołów jest bezpłatny.
Dla modelarzy przygotowano dwa stanowiska (choć bez problemowo mieszczą się przy nich po dwie osoby), narzędzia, farbki, oraz pędzelki – niestety te ostatnie nie wytrzymały próby czasu i obecnie są to bardziej patyki niż narzędzia pracy. Stanowiska oświetlone są lampkami z białym światłem, pomocnym przy malowaniu.
Stary Świat wydaje karty zniżkowe (po odpowiednio dużych zakupach) o wartości 5, 10 i 15%, oraz przyjmuje zniżki z innych firm. Ciągle trwa comiesięczna promocja – tak zwana „Strefa niskich cen”, na którą składają się produkty przecenione, co najmniej o 30%. Sklep często organizuje także promocje i konkursy nie cykliczne, takie jak coroczny świąteczny konkurs malarski, oraz świąteczna loteria.
Stary Świat posiada także własną ligę Warhammera 40,000 oraz umożliwia organizacje własnych lig w sklepie.
Na koniec zostawiłem sobie stronę internetową. Sklep posiada takowe trzy: główną – informacyjną (znajdziemy na niej informacje jak dotrzeć do sklepu, godziny otwarcia, itp.), sklep WWW (umożliwiający także zakupy typu pre-order) oraz blog z aktualnościami. Minusem takiego podziału jest konieczność skakania po kilku witrynach.
Tak, więc nie pozostaje mi nic innego, jak tylko polecić Stary Świat!

Offline

 

#8 2008-12-06 20:57:55

bartekq

Red. Nacz.

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 54
Punktów :   

Re: Termin z artami

jednak z uwagi na znaczną ilość tytułów, warto uprzednio zadzwonić i zamówić konkretną grę

Taki błąd drobny. Zaprzeczasz samemu sobie, gdyż najpierw mówisz o dużej ilości tytułów na półkach, a potem że trzeba zamawiać. Tak to przynajmniej wygląda (ja domyślam się o co chodzi :-) )

konkursy nie cykliczne, takie jak coroczny świąteczny konkurs malarski

Tak jak wyżej.

Co do reszty tekstu nie mam zastrzeżeń. Świetna robota Amdor!

Ciekawe tylko jak reszta...

PS Już niedługo skończę przepisywać z zeszytu opowiadanie do fanzinu (piszę zawsze najpierw w zeszycie i dopiero potem do kompa przerzucam; jakiś dziwny nawyk :-P).

Ostatnio edytowany przez bartekq (2008-12-06 21:05:12)

Offline

 

#9 2008-12-06 22:59:44

Amdor

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 39
Punktów :   

Re: Termin z artami

co do 1go to nie błąd, musze inaczej ująć, że jest duża gama produktów i w samym sklepie są tylko niektóre, a inne sprowadzają na zamówienie

konkursy poprawie, dzięki

Offline

 

#10 2008-12-07 09:59:50

O'Kacaperek

Redaktor

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 10
Punktów :   

Re: Termin z artami

ja dam opowiadanie, które kiedys na GV zamieściłem, tylko spokojnie poprawie je

Offline

 

#11 2008-12-07 12:41:14

Amdor

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 39
Punktów :   

Re: Termin z artami

2 opowiadania na jedno wydanie? czy to nie za dużo?

Offline

 

#12 2008-12-07 23:36:29

bartekq

Red. Nacz.

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 54
Punktów :   

Re: Termin z artami

Jest tylko jeden mały problem. Te 2 opowiadania, jeden artykuł i jedna recenzja oraz poradnik to na razie wszystko co mamy. Niech wrzucają wszystko. Na pewno przyda się w przyszlosci. Radźcie co robić bo jak na razie to tempo mamy ślimacze. Może trochę poreklamować na różnych stronach nasze forum? Jakieś ogłoszenie widoczne na gv, subrosie, w40k news? Może jak ludzie zaczną odwiedzać forum to coś się ruszy? Swoją drogą zastanawiam się co pisać bo też opowiadanie miałem:-P czy moznaby złożyć 1 stronę zinu?

Offline

 

#13 2008-12-09 09:21:23

Matus_the_1st

Redaktor

Skąd: Zamość
Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 10
Punktów :   
WWW

Re: Termin z artami

Ważna rzecz - do składu poprosiłbym grafiki/zdjęcia oddzielenie, w jpgach.

Offline

 

#14 2008-12-09 17:20:56

bartekq

Red. Nacz.

Zarejestrowany: 2008-11-25
Posty: 54
Punktów :   

Re: Termin z artami

Ok. Podeślę jakiegoś gwardziola :-)

Offline

 

#15 2008-12-09 19:11:05

Amdor

Administrator

Zarejestrowany: 2008-11-24
Posty: 39
Punktów :   

Re: Termin z artami

bartq, jak inni sie nie wyrobią to mogę podesłać battle report - crimson fists vs orks

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.elite-xworld.pun.pl www.rosiakforum.pun.pl www.horoskopsmierci.pun.pl www.mototeam.pun.pl www.lek.pun.pl